Sudová vína

Češi si v poslední době oblíbili sudové víno. Míst, kde se prodává moravské sudové, čepované víno do PET lahví, neustále přibývá. Není nic výjimečného, když na jedné ulici narazíte hned na několik výčepů vedle sebe. Asijské večerky, trafiky, drogerie, květinářství, obchůdky se smíšeným zbožím. Firmy v oboru sudová vína velkoobchod mají zřejmě výnosný byznys.Pálava, tramín… hlavně aby bylo sladké. A levné. Takové požadavky má prý většina zákazníků prodejen se sudovým vínem, jak nám prozradili prodavači. A výrobci (těžko je nazývat vinaři) jim vycházejí vstříc. Chcete pálavu? Máte mít pálavu. Chcete sladké víno, aromatické, voňavé? Není problém. Ve vinařských potřebách se běžně prodávají zvýrazňovače vůně a chuti vína, aroma jahod, malin, muškátu… Prodávat se mohou, ale přidávat se do vína nesmí. Přesto se to děje.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/test-mf-dnes-vin-cepovanych-ze-sudu-do-pet-lahvi-f5p-/test.aspx?c=A140605_140904_test_spi

Prestige obuv

Když se řekne prestižky, tak si všichni vybaví bílé tenisky s modrými pruhy a doplňky. Ale již dávno tomu tak není. Ano, Prestige stále vyrábí tyto kultovní tenisky, protože jsou stále oblíbené a mají velkou základnu příznivců, ovšem tato společnost se zaměřila na mladší osazenstvo nejen naší republiky. Začali vyrábět barevné, moderní a příjemné tenisky, které si dokonce můžete barevně podkládat podle sebe na internetové stránce. Takže záleží jen na vás, jestli chcete růžové tenisky se žlutým detailem nebo raději dáte přednost zeleným botám s šedým pruhem.
Proto vybírejte, přebírejte, ale neváhejte moc dlouho, nabídka může být omezená!

Léčba křečových žil flebektomií

Ne vždy se musí křečové žíly řešit radikální operací. Pokud jste tuto nepříjemnou nemoc začali řešit včas, může vám být doporučena ambulantní flebektomie. Na rozdíl od běžné operace, kde je celá postižená žíla vyjmuta z těla, při flebektomii se odstraňují jen nemocné části.

Joomla SEF URLs by Artio